Amazon

Marketplace

Vítejte ve světě zvaném Amazon

Amazon patří stále jako nejvíce se rozšiřující Marketplace na světě. Díky rozrůstání svých poboček, kterých je už několik po Evropě, se tomu můžeme ještě více přiblížit. Prodávat přes Amazon nemůže každý, a od toho tady jsme my, abychom vám s tím pomohli. Díky bohatým zkušenostem víme, jak celým procesem projít bez zbytečných komplikací a připravit vás na export vašich výrobků do zahraničí.

Proč AMAZON ?

  1. Nejrozšířenější pobočky po celém světě
  2. Zaměřuje se především na spokojenost zákazníků
  3. Do popředí hledaných výrobků se nabízí především prodejci s dobrým hodnocením
  4. Ochrana značky


Možnost uskladnění a odesílání přímo ze skladů Amazonu

Klíč k Amazonu

Amazon na klíč

Nabízíme řešení na klíč – projdeme společně kompletním procesem integrace, počínaje průzkumem trhu, srovnáním konkurence, cenotvorby, zalistování, řešení logistiky, vstupu na trh, až po samotné prodeje a řešení komunikace a objednávek. Nabízíme komplexní služby s možností  dlouhodobé spolupráce.

Služba je ideální pro výrobce nebo distributory a e-shopy, kterým se v době pandemie propadly v rámci českého trhu prodeje a vstupem na Mall nebo Alzu osloví opět stejnou klientelu, zahraniční trh je pro ně jasnou volbou.

Amazon se neustále vyvíjí a rozšiřuje, za poslední dva roky například do Švédska, Holandska, Polska a Belgie.Byla by škoda u toho nebýt, a my vám s tím pomůžeme! Připravíme vám řešení na míru vašim potřebám.

Amazon

Máte dotaz?